Detta är resultaten från Hudik Cup 2016. Se de senaste resultaten från Hudik Cup 2018 här.



Söndag 19/6 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
19060100 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Björkberg A P14 Slutspel A 1/8 Final Söderala AIK 2 - 1 Strömsbergs IF      
19060800 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Björkberg B P14 Slutspel A 1/8 Final Alnö IF 4 - 2 IFK Östersund      
19061000 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Glysis A P10 Slutspel B 1/8 Final Strands IF Svart 3 - 5 Kubikenborgs IF      
19061100 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Glysis B P10 Slutspel B 1/8 Final Forsa IF 6 - 0 Sidsjö-Böle IF      
19061200 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Glysis C P10 Slutspel B 1/8 Final Frösö IF 1 1 - 2 Frösö IF 2      
19061300 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Kungsvallen A P13 Slutspel A 1/8 Final Gif Sundvall 4 - 3 Frösö IF      
19062600 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Kungsvallen B P13 Slutspel A 1/8 Final Strands IF Svart 0 - 3 Bergsjö IF      
19062700 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Kungsvallen C F12 Slutspel A 1/8 Final IFK Timrå Blå 3 - 1 Njurunda IK 1      
19062800 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Kungsvallen D F12 Slutspel A 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 1 0 - 1 Selånger FK 1      
19060300 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Sparbanken Arena 11-man P13 Slutspel B 1/8 Final Högs SK 1 - 0 P Hässelby SK      
19061500 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter A P10 Slutspel A 1/8 Final IFK Östersund Real 2 - 0 Brynäs IF FK      
19061600 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter B P10 Slutspel A 1/8 Final Tallkrogens IF 2 1 - 2 Norrala IF 2      
19061700 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter C P10 Slutspel A 1/8 Final Strands IF Röd 1 - 2 Alnö IF 1      
19061800 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter D P10 Slutspel A 1/8 Final Triangeln IK Svart 3 - 1 Norrala IF 1      
19061900 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter E F11 Slutspel B 1/8 Final Frösö IF 1 0 - 2 IF Team Hudik      
19062000 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter F P10 Slutspel B 1/8 Final Edsbyns IF 4 - 0 Iggesunds IK      
19062100 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter G P10 Slutspel B 1/8 Final Strands IF Vit 2 - 3 Frösö IF 3      
19063100 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter H P13 Slutspel B 1/8 Final Strands IF Vit 0 - 1 Kovlands IF      
19060700 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter I P10 Slutspel B 1/8 Final Alnö IF 2 1 - 0 Söråkers FF      
19061400 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Ullsätter J P13 Slutspel B 1/8 Final Ljusdals IF 1 - 0 P Täby FK 1      
19062900 sö 19/06 08:00 sö 19/06 Överås A P13 Slutspel B 1/8 Final Norrala IF 3 - 0 W Enångers IK      
19061001 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Glysis A F12 Slutspel B 1/8 Final Mälarhöjdens IK 2 1 - 0 Frösö IF      
19061101 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Glysis B F12 Slutspel B 1/8 Final Gefle IF 1 - 2 P Norrtulls SK      
19061201 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Glysis C F12 Slutspel B 1/8 Final IFK Timrå Vit 4 - 0 Hille IF Gul      
19062701 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Kungsvallen C F12 Slutspel A 1/8 Final Njurunda IK 2 0 - 1 Alnö IF Vit      
19062801 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Kungsvallen D F12 Slutspel A 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 2 0 - 1 Alnö IF Röd      
19061501 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Ullsätter A P11 Slutspel A 1/8 Final Kubikenborgs IF 1 2 - 0 Alnö IF Vit      
19061601 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Ullsätter B P11 Slutspel A 1/8 Final Bollstanäs SK Svart 0 - 1 P Ljusdals IF 1      
19061701 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Ullsätter C P11 Slutspel A 1/8 Final Frösö IF 1 4 - 1 Ope IF 1      
19061801 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Ullsätter D P11 Slutspel A 1/8 Final Edsbyns IF 2 0 - 3 Surahammars FK      
19061901 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Ullsätter E P11 Slutspel A 1/8 Final Bollstanäs SK Grön 3 - 1 Ope IF 2      
19062001 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Ullsätter F P11 Slutspel A 1/8 Final IFK Viksjö 1 5 - 1 Ljusdals IF 2      
19062101 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Ullsätter G P11 Slutspel A 1/8 Final Kubikenborgs IF 2 1 - 0 P Bollstanäs SK Gul      
19060701 sö 19/06 08:40 sö 19/06 Ullsätter I P11 Slutspel A 1/8 Final Strands IF Vit 3 - 2 Söråkers FF      
19060101 sö 19/06 08:50 sö 19/06 Björkberg A P14 Slutspel A 1/8 Final Malungs IF 7 - 1 Tierps IF      
19060801 sö 19/06 08:50 sö 19/06 Björkberg B P14 Slutspel A 1/8 Final Moffe/Älgarna 0 - 4 Västerås IK      
19061301 sö 19/06 08:50 sö 19/06 Kungsvallen A F14 Slutspel A 1/4 Final IF Team Hudik 2 - 0 Djurgårdens IF      
19062601 sö 19/06 08:50 sö 19/06 Kungsvallen B F14 Slutspel A 1/4 Final Njurunda IK 5 - 0 Tierps IF      
19062901 sö 19/06 08:50 sö 19/06 Sparbanken Arena 11-man P14 Slutspel B 1/8 Final Sollentuna FK 1 - 2 Strands IF Vit      
19063101 sö 19/06 08:50 sö 19/06 Ullsätter H P14 Slutspel B 1/8 Final Ljusdals IF 3 - 1 IFK Timrå      
19061401 sö 19/06 08:50 sö 19/06 Ullsätter J P14 Slutspel B 1/8 Final GIF Sundsvall 10 - 0 Sidsjö-Böle IF      
19060301 sö 19/06 08:50 sö 19/06 Överås A P14 Slutspel B 1/8 Final Tyresö FF 3 - 2 Sund IF      
19061002 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Glysis A F12 Slutspel B 1/8 Final Söråkers FF 0 - 1 Mälarhöjdens IK 1      
19061102 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Glysis B F12 Slutspel B 1/8 Final Ope IF Vit 0 - 3 Hille IF Svart      
19061202 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Glysis C P11 Slutspel B 1/8 Final Sidsjö-Böle IF 2 - 0 Delsbo IF      
19062702 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Kungsvallen C F11 Slutspel A 1/4 Final Selånger FK Blå 0 - 1 Selånger FK Röd      
19062802 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Kungsvallen D F11 Slutspel A 1/4 Final Tyresö FF 1 7 - 1 Alnö IF 1      
19061502 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Ullsätter A P10 Slutspel A 1/4 Final Essviks AIF 2 - 5 IFK Östersund Real      
19061602 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Ullsätter B P10 Slutspel A 1/4 Final Växbo IF 2 - 1 Norrala IF 2      
19061702 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Ullsätter C P10 Slutspel A 1/4 Final Triangeln IK Grön 4 - 3 P Alnö IF 1      
19061802 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Ullsätter D P10 Slutspel A 1/4 Final AIK Gul 7 - 0 Triangeln IK Svart      
19061902 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Ullsätter E P12 Slutspel A 1/8 Final Sundbybergs IK 1 - 0 Hagaströms SK Svart      
19062002 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Ullsätter F P12 Slutspel A 1/8 Final Östersunds FK 3 - 0 Sunnersta AIF 2      
19062102 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Ullsätter G P12 Slutspel A 1/8 Final Upsala IF 1 2 - 0 IFK Timrå 1      
19060702 sö 19/06 09:20 sö 19/06 Ullsätter I P12 Slutspel A 1/8 Final Sunnersta AIF 1 2 - 3 P Alnö IF 2      
19060102 sö 19/06 09:40 sö 19/06 Björkberg A P15 Slutspel A Semifinal Ope IF 2 - 4 Strands IF P01      
19060802 sö 19/06 09:40 sö 19/06 Björkberg B P15 Slutspel A Semifinal Svartviks IF 2 - 1 Selånger FK      
19061302 sö 19/06 09:40 sö 19/06 Kungsvallen A P13 Slutspel A 1/4 Final Täby FK 2 5 - 4 P Kubikenborgs IF      
19062602 sö 19/06 09:40 sö 19/06 Kungsvallen B P13 Slutspel A 1/4 Final Sundsvalls FF 2 - 0 Ope IF      
19062902 sö 19/06 09:40 sö 19/06 Sparbanken Arena 11-man F13 Slutspel B 1/4 Final Tierps IF 1 - 0 Näsvikens IK      
19063102 sö 19/06 09:40 sö 19/06 Ullsätter H F13 Slutspel B 1/4 Final IK Frej Täby 4 - 3 P Ope IF      
19061402 sö 19/06 09:40 sö 19/06 Ullsätter J F13 Slutspel B 1/4 Final Söderfors GoIF 1 - 2 IFK Östersund      
19060302 sö 19/06 09:40 sö 19/06 Överås A F13 Slutspel B 1/4 Final Njurunda IK 2 - 1 Ås IF      
19061003 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Glysis A P11 Slutspel B 1/8 Final Strands IF Svart 1 - 2 Selånger FK Blå      
19061103 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Glysis B P11 Slutspel B 1/8 Final Frösö IF 3 2 - 3 Ås IF      
19061203 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Glysis C P11 Slutspel B 1/8 Final Njurunda SK 2 2 - 3 P Edsbyns IF 1      
19062703 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Kungsvallen C F11 Slutspel A 1/4 Final Tyresö FF 2 2 - 1 Njurunda IK      
19062803 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Kungsvallen D F11 Slutspel A 1/4 Final Segeltorps IF 3 - 1 Sidsjö-Böle IF      
19061503 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Ullsätter A P11 Slutspel B 1/8 Final IFK Östersund Lugnvik 1 - 2 P Strömsbergs IF      
19061603 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Ullsätter B P11 Slutspel B 1/8 Final Frösö IF 2 0 - 3 IFK Timrå 1      
19061703 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Ullsätter C P11 Slutspel B 1/8 Final IFK Timrå 2 1 - 2 P IFK Viksjö 2      
19061803 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Ullsätter D P11 Slutspel B 1/8 Final Njurunda SK 1 0 - 1 Alnö IF Röd      
19061903 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Ullsätter E P12 Slutspel A 1/8 Final Älvsjö AIK 3 3 - 0 Hagaströms SK Gul      
19062003 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Ullsätter F P12 Slutspel A 1/8 Final Strömsbergs IF 4 - 0 Ope IF 2      
19062103 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Ullsätter G P12 Slutspel A 1/8 Final Norrala IF Blå 0 - 3 Bollstanäs SK 2      
19060703 sö 19/06 10:00 sö 19/06 Ullsätter I P12 Slutspel A 1/8 Final Strands IF Svart 1 - 0 Strands IF Vit      
19060103 sö 19/06 10:30 sö 19/06 Björkberg A F13 Slutspel A 1/4 Final Selånger FK 3 - 0 Edsbyns IF      
19060803 sö 19/06 10:30 sö 19/06 Björkberg B F13 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF Röd 3 - 1 IF Team Hudik      
19061303 sö 19/06 10:30 sö 19/06 Kungsvallen A P13 Slutspel A 1/4 Final Sidsjö-Böle IF 2 - 1 Gif Sundvall      
19062603 sö 19/06 10:30 sö 19/06 Kungsvallen B P13 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF 5 - 0 Bergsjö IF      
19062903 sö 19/06 10:30 sö 19/06 Sparbanken Arena 11-man F13 Slutspel A 1/4 Final Sundsvalls FF 0 - 1 P IFK Timrå      
19063103 sö 19/06 10:30 sö 19/06 Ullsätter H P13 Slutspel B 1/4 Final Mälarhöjdens IK 0 - 1 Kovlands IF      
19061403 sö 19/06 10:30 sö 19/06 Ullsätter J P13 Slutspel B 1/4 Final Arnäs IF 3 - 2 Ljusdals IF      
19060303 sö 19/06 10:30 sö 19/06 Överås A F13 Slutspel A 1/4 Final Alnö IF Vit 4 - 5 P Iggesunds IK      
19061004 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Glysis A F12 Slutspel A 1/4 Final IF Team Hudik 3 - 0 IFK Timrå Blå      
19061204 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Glysis C F12 Slutspel A 1/4 Final Selånger FK 2 1 - 0 P Selånger FK 1      
19062704 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Kungsvallen C F10 Slutspel B Semifinal Norrala IF 0 - 1 Bergsjö IF      
19062804 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Kungsvallen D F10 Slutspel B Semifinal Söråkers FF 1 - 0 Högs SK      
19061504 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Ullsätter A P11 Slutspel A 1/4 Final Kubikenborgs IF 1 1 - 0 Ljusdals IF 1      
19061604 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Ullsätter B P11 Slutspel A 1/4 Final Frösö IF 1 2 - 1 Surahammars FK      
19061704 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Ullsätter C P11 Slutspel A 1/4 Final Bollstanäs SK Grön 4 - 3 P IFK Viksjö 1      
19061804 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Ullsätter D P11 Slutspel A 1/4 Final Kubikenborgs IF 2 4 - 0 Strands IF Vit      
19061904 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Ullsätter E P12 Slutspel B 1/8 Final Selånger FK 1 3 - 0 Sund IF      
19062004 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Ullsätter F P12 Slutspel B 1/8 Final Sollentuna ...elenelund 1 1 - 0 Sundsvalls FF Blå      
19062104 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Ullsätter G P12 Slutspel B 1/8 Final Sidsjö-Böle IF Grön 3 - 0 Edsbyns IF 1      
19060704 sö 19/06 10:40 sö 19/06 Ullsätter I P12 Slutspel B 1/8 Final Frösö IF 2 2 - 1 P BIK SK      
19060104 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Björkberg A P13 Slutspel B 1/4 Final Iggesunds IK 6 - 0 Högs SK      
19060804 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Björkberg B P13 Slutspel B 1/4 Final IF Brommapojkarna P03-5 7 - 0 Norrala IF      
19061005 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Glysis A F12 Slutspel A 1/4 Final SDFF 2 3 - 1 Alnö IF Vit      
19061205 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Glysis C F12 Slutspel A 1/4 Final SDFF 1 3 - 2 P Alnö IF Röd      
19061304 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Kungsvallen A F14 Slutspel B 1/4 Final Ås IF 1 - 0 Hille IF      
19062604 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Kungsvallen B F14 Slutspel B 1/4 Final Frösö IF 1 - 0 Segeltorps IF      
19062705 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Kungsvallen C F10 Slutspel A Semifinal IF Brommapojkarna 6 - 0 IF Team Hudik      
19062805 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Kungsvallen D F10 Slutspel A Semifinal Alnö IF 2 0 - 1 Alnö IF 1      
19062904 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Sparbanken Arena 11-man F14 Slutspel A Semifinal Alnö IF 0 - 1 Njurunda IK      
19061505 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Ullsätter A F11 Slutspel B 1/4 Final Norrala IF 3 - 1 IF Team Hudik      
19061605 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Ullsätter B F11 Slutspel B 1/4 Final Gefle IF 1 - 2 IFK Östersund 1      
19061705 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Ullsätter C F11 Slutspel B 1/4 Final Brunflo FK 2 - 1 P Frösö IF 2      
19061805 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Ullsätter D F11 Slutspel B 1/4 Final Alnö IF 2 3 - 2 IFK Östersund 2      
19061905 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Ullsätter E P12 Slutspel B 1/8 Final Delsbo IF 2 - 0 IFK Östersund Röd      
19062005 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Ullsätter F P12 Slutspel B 1/8 Final Alnö IF 1 2 - 3 Bollnäs Gif      
19062105 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Ullsätter G P12 Slutspel B 1/8 Final Njurunda SK 0 - 1 P Selånger FK 2      
19060705 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Ullsätter I P12 Slutspel B 1/8 Final Sollentuna ...elenelund 2 3 - 2 P Kubikenborgs IF Svart      
19060304 sö 19/06 11:20 sö 19/06 Överås A F14 Slutspel A Semifinal IFK Timrå 2 - 3 IF Team Hudik      
19063104 sö 19/06 11:30 sö 19/06 Ullsätter H F13 Slutspel B Semifinal Njurunda IK 0 - 2 Tierps IF      
19061404 sö 19/06 11:30 sö 19/06 Ullsätter J F13 Slutspel B Semifinal IK Frej Täby 2 - 0 IFK Östersund      
19062706 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Kungsvallen C P10 Slutspel B 1/4 Final Tallkrogens IF 1 3 - 0 Kubikenborgs IF      
19062806 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Kungsvallen D P10 Slutspel B 1/4 Final Forsa IF 3 - 2 P Frösö IF 2      
19061506 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Ullsätter A F12 Slutspel B 1/4 Final Sundsvalls FF 2 - 3 P Mälarhöjdens IK 2      
19061606 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Ullsätter B F12 Slutspel B 1/4 Final Norrtulls SK 1 - 0 IFK Timrå Vit      
19061706 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Ullsätter C F12 Slutspel B 1/4 Final Ope IF Blå 1 - 0 Mälarhöjdens IK 1      
19061806 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Ullsätter D F12 Slutspel B 1/4 Final Norrala IF 1 - 3 Hille IF Svart      
19061906 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Ullsätter E P12 Slutspel A 1/4 Final Sundbybergs IK 3 - 4 P Östersunds FK      
19062006 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Ullsätter F P12 Slutspel A 1/4 Final Upsala IF 1 1 - 0 Alnö IF 2      
19062106 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Ullsätter G P12 Slutspel A 1/4 Final Älvsjö AIK 3 1 - 2 Strömsbergs IF      
19060706 sö 19/06 12:00 sö 19/06 Ullsätter I P12 Slutspel A 1/4 Final Bollstanäs SK 2 1 - 0 Strands IF Svart      
19060105 sö 19/06 12:10 sö 19/06 Björkberg A P14 Slutspel A 1/4 Final IFK Sundsvall 4 - 1 Söderala AIK      
19060805 sö 19/06 12:10 sö 19/06 Björkberg B P14 Slutspel A 1/4 Final Edsbyns IF 1 - 5 Alnö IF      
19061305 sö 19/06 12:10 sö 19/06 Kungsvallen A P15 Slutspel B Semifinal Iggesunds IK 3 - 0 Rönninge Salem      
19062605 sö 19/06 12:10 sö 19/06 Kungsvallen B P15 Slutspel B Semifinal Strömsbruk/Nordanstig 2 - 0 Söderhamns FF      
19060305 sö 19/06 12:10 sö 19/06 Överås A P14 Slutspel A 1/4 Final Selånger FK Blå 1 - 2 P Västerås IK      
19063000 sö 19/06 12:15 sö 19/06 Glysis D F15 Slutspel A Final Njurunda IK 2 - 0 Alnö IF      
19063105 sö 19/06 12:20 sö 19/06 Ullsätter H P14 Slutspel B 1/4 Final Strands IF Svart 4 - 3 Ljusdals IF      
19061405 sö 19/06 12:20 sö 19/06 Ullsätter J P14 Slutspel A 1/4 Final Selånger FK Röd 1 - 2 Malungs IF      
19062200 sö 19/06 12:30 sö 19/06 Sparbanken Arena A P10 Slutspel A Semifinal IFK Östersund Real 1 - 3 Växbo IF      
19062400 sö 19/06 12:30 sö 19/06 Sparbanken Arena C P10 Slutspel A Semifinal Triangeln IK Grön 1 - 6 AIK Gul      
19062707 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Kungsvallen C P10 Slutspel B 1/4 Final Näsvikens IK 3 - 2 Edsbyns IF      
19062807 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Kungsvallen D P10 Slutspel B 1/4 Final Frösö IF 3 4 - 2 Alnö IF 2      
19061507 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Ullsätter A P11 Slutspel B 1/4 Final Strömsbergs IF 3 - 1 IFK Timrå 1      
19061607 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Ullsätter B P11 Slutspel B 1/4 Final IFK Viksjö 2 1 - 0 Alnö IF Röd      
19061707 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Ullsätter C P11 Slutspel B 1/4 Final Sidsjö-Böle IF 0 - 3 Selånger FK Blå      
19061807 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Ullsätter D P11 Slutspel B 1/4 Final Ås IF 2 - 3 Edsbyns IF 1      
19061907 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Ullsätter E P12 Slutspel B 1/4 Final Selånger FK 1 0 - 1 Sollentuna ...elenelund 1      
19062007 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Ullsätter F P12 Slutspel B 1/4 Final Sidsjö-Böle IF Grön 3 - 0 Frösö IF 2      
19062107 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Ullsätter G P12 Slutspel B 1/4 Final Delsbo IF 2 - 1 P Bollnäs Gif      
19060707 sö 19/06 12:40 sö 19/06 Ullsätter I P12 Slutspel B 1/4 Final Selånger FK 2 1 - 2 Sollentuna ...elenelund 2      
19060106 sö 19/06 13:00 sö 19/06 Björkberg A F13 Slutspel A Semifinal Selånger FK 1 - 2 P Alnö IF Röd      
19060806 sö 19/06 13:00 sö 19/06 Björkberg B F13 Slutspel A Semifinal Iggesunds IK 0 - 3 IFK Timrå      
19061306 sö 19/06 13:00 sö 19/06 Kungsvallen A F15 Slutspel B Semifinal IFK Östersund 1 - 0 Tierps IF      
19060306 sö 19/06 13:00 sö 19/06 Överås A P14 Slutspel B 1/4 Final Frösö IF 2 - 3 P Strands IF Vit      
19063106 sö 19/06 13:10 sö 19/06 Ullsätter H P14 Slutspel B 1/4 Final Järpens IF 1 - 3 GIF Sundsvall      
19061406 sö 19/06 13:10 sö 19/06 Ullsätter J P14 Slutspel B 1/4 Final Samuelsdals IF 1 - 2 P Tyresö FF      
19063001 sö 19/06 13:15 sö 19/06 Glysis D P15 Slutspel A Final Strands IF P01 0 - 4 Svartviks IF      
19062201 sö 19/06 13:15 sö 19/06 Sparbanken Arena A P11 Slutspel A Semifinal Kubikenborgs IF 1 5 - 4 Frösö IF 1      
19062300 sö 19/06 13:15 sö 19/06 Sparbanken Arena B F11 Slutspel A Semifinal Selånger FK Röd 1 - 9 Tyresö FF 1      
19062401 sö 19/06 13:15 sö 19/06 Sparbanken Arena C P11 Slutspel A Semifinal Bollstanäs SK Grön 0 - 1 P Kubikenborgs IF 2      
19062708 sö 19/06 13:20 sö 19/06 Kungsvallen C F10 Slutspel B Final Bergsjö IF 0 - 2 Söråkers FF      
19061508 sö 19/06 13:20 sö 19/06 Ullsätter A F11 Slutspel B Semifinal Norrala IF 4 - 3 P IFK Östersund 1      
19061708 sö 19/06 13:20 sö 19/06 Ullsätter C F11 Slutspel B Semifinal Brunflo FK 2 - 1 Alnö IF 2      
19060107 sö 19/06 13:50 sö 19/06 Björkberg A P13 Slutspel A Semifinal Sidsjö-Böle IF 2 - 3 Täby FK 2      
19060807 sö 19/06 13:50 sö 19/06 Björkberg B P13 Slutspel A Semifinal Alnö IF 3 - 0 Sundsvalls FF      
19061307 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Kungsvallen A F14 Slutspel B Semifinal IFK Östersund 3 - 1 Ås IF      
19062606 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Kungsvallen B F14 Slutspel B Semifinal Surahammars FK 2 - 0 Frösö IF      
19062709 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Kungsvallen C P10 Slutspel B Semifinal Tallkrogens IF 1 3 - 1 Forsa IF      
19062808 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Kungsvallen D P10 Slutspel B Semifinal Näsvikens IK 2 - 1 P Frösö IF 3      
19062202 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Sparbanken Arena A F12 Slutspel A Semifinal IF Team Hudik 3 - 1 Selånger FK 2      
19062301 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Sparbanken Arena B F11 Slutspel A Semifinal Tyresö FF 2 1 - 0 Segeltorps IF      
19062402 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Sparbanken Arena C F12 Slutspel A Semifinal SDFF 2 0 - 2 SDFF 1      
19061608 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Ullsätter B F12 Slutspel B Semifinal Mälarhöjdens IK 2 0 - 1 Norrtulls SK      
19061808 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Ullsätter D F12 Slutspel B Semifinal Ope IF Blå 7 - 8 P Hille IF Svart      
19063107 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Ullsätter H P13 Slutspel B Semifinal Kovlands IF 1 - 2 P Arnäs IF      
19061407 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Ullsätter J P13 Slutspel B Semifinal Iggesunds IK 2 - 1 IF Brommapojkarna P03-5      
19060307 sö 19/06 14:00 sö 19/06 Överås A F13 Slutspel B Final IK Frej Täby 2 - 0 Tierps IF      
19063002 sö 19/06 14:15 sö 19/06 Glysis D F14 Slutspel A Final IF Team Hudik 2 - 1 Njurunda IK      
19061908 sö 19/06 14:15 sö 19/06 Ullsätter E P12 Slutspel A Semifinal Östersunds FK 1 - 2 Upsala IF 1      
19062108 sö 19/06 14:15 sö 19/06 Ullsätter G P12 Slutspel A Semifinal Strömsbergs IF 2 - 1 Bollstanäs SK 2      
19060108 sö 19/06 14:40 sö 19/06 Björkberg A P14 Slutspel A Semifinal IFK Sundsvall 0 - 4 Alnö IF      
19060808 sö 19/06 14:40 sö 19/06 Björkberg B P14 Slutspel A Semifinal Malungs IF 0 - 3 Västerås IK      
19061509 sö 19/06 14:45 sö 19/06 Ullsätter A P11 Slutspel B Semifinal Strömsbergs IF 0 - 1 IFK Viksjö 2      
19061709 sö 19/06 14:45 sö 19/06 Ullsätter C P11 Slutspel B Semifinal Selånger FK Blå 0 - 1 Edsbyns IF 1      
19062008 sö 19/06 14:45 sö 19/06 Ullsätter F P12 Slutspel B Semifinal Sollentuna ...elenelund 1 2 - 1 P Sidsjö-Böle IF Grön      
19060708 sö 19/06 14:45 sö 19/06 Ullsätter I P12 Slutspel B Semifinal Delsbo IF 1 - 3 Sollentuna ...elenelund 2      
19061308 sö 19/06 15:00 sö 19/06 Kungsvallen A F15 Slutspel B Final IF Team Hudik NIK 1 - 2 IFK Östersund      
19062607 sö 19/06 15:00 sö 19/06 Kungsvallen B P15 Slutspel B Final Iggesunds IK 5 - 0 Strömsbruk/Nordanstig      
19062203 sö 19/06 15:00 sö 19/06 Sparbanken Arena A P10 Slutspel A Final Växbo IF 1 - 4 AIK Gul      
19062403 sö 19/06 15:00 sö 19/06 Sparbanken Arena C F10 Slutspel A Final IF Brommapojkarna 4 - 2 Alnö IF 1      
19063108 sö 19/06 15:00 sö 19/06 Ullsätter H P14 Slutspel B Semifinal Strands IF Svart 0 - 3 GIF Sundsvall      
19061408 sö 19/06 15:00 sö 19/06 Ullsätter J P14 Slutspel B Semifinal Tyresö FF 2 - 1 P Strands IF Vit      
19063003 sö 19/06 15:15 sö 19/06 Glysis D F13 Slutspel A Final Alnö IF Röd 1 - 2 P IFK Timrå      
19061609 sö 19/06 15:15 sö 19/06 Ullsätter B F12 Slutspel B Final Norrtulls SK 2 - 0 Hille IF Svart      
19061909 sö 19/06 15:15 sö 19/06 Ullsätter E F11 Slutspel B Final Norrala IF 7 - 8 P Brunflo FK      
19062710 sö 19/06 15:30 sö 19/06 Kungsvallen C P10 Slutspel B Final Tallkrogens IF 1 8 - 3 Näsvikens IK      
19061309 sö 19/06 16:00 sö 19/06 Kungsvallen A F14 Slutspel B Final IFK Östersund 1 - 0 Surahammars FK      
19062204 sö 19/06 16:00 sö 19/06 Sparbanken Arena A P11 Slutspel A Final Kubikenborgs IF 1 0 - 1 Kubikenborgs IF 2      
19062404 sö 19/06 16:00 sö 19/06 Sparbanken Arena C F11 Slutspel A Final Tyresö FF 1 3 - 1 Tyresö FF 2      
19063109 sö 19/06 16:00 sö 19/06 Ullsätter H P13 Slutspel B Final Arnäs IF 1 - 3 Iggesunds IK      
19063004 sö 19/06 16:15 sö 19/06 Glysis D P13 Slutspel A Final Täby FK 2 1 - 4 Alnö IF      
19061809 sö 19/06 16:15 sö 19/06 Ullsätter D P11 Slutspel B Final IFK Viksjö 2 1 - 0 P Edsbyns IF 1      
19060709 sö 19/06 16:15 sö 19/06 Ullsätter I P12 Slutspel B Final Sollentuna ...elenelund 1 2 - 4 Sollentuna ...elenelund 2      
19061409 sö 19/06 16:30 sö 19/06 Ullsätter J P14 Slutspel B Final GIF Sundsvall 1 - 0 Tyresö FF      
19062205 sö 19/06 17:00 sö 19/06 Sparbanken Arena A P12 Slutspel A Final Upsala IF 1 0 - 3 Strömsbergs IF      
19062405 sö 19/06 17:00 sö 19/06 Sparbanken Arena C F12 Slutspel A Final IF Team Hudik 4 - 1 SDFF 1      
19063005 sö 19/06 17:15 sö 19/06 Glysis D P14 Slutspel A Final Alnö IF 1 - 0 Västerås IK      

Instagram

Facebook

Twitter

Monitor Adidas Hogges Visit Glada Hudik Coop Strands IF Intersport Hudiksvall Bilmetro Hela Hälsingland Iggesund Paperboard OilQuick Sjöströms Åkeri Njie Hudik-Flytt AB GB Glace Situation Baltikum